per pagina
Sorteer op
  • Kerstkrans extra large
    Kerstkrans extra large

    Creëer het ultieme feestelijke statement met deze indrukwekkende kerstkrans van 90 cm.

    ​Prijs per stuk

    € 59,00
  • Gouden kerstboom kranshanger
    Gouden kerstboom kranshanger

    Hang je feestelijke krans gemakkelijk op met deze gouden deurhanger.

    Elke verpakking bevat 1 x kerstkranshanger van 29 cm (H) x 7 cm (D). De haakdiepte over de deur is 4cm.

    ​Prijs per stuk

    € 11,95
  • Lint Merry Christmas
    Lint Merry Christmas

    Super mooi lint om jouw kerstcadeuas mee in te pakken of de kerstdecoratie in jouw boom op te hangen.

    ​Prijs per stuk

    1 stuk bevat 5 meter lint

    € 3,55
  • Houten gouden kralenslinger
    Houten gouden kralenslinger

    ​Drapeer deze gouden houten kralenslinger rond je boom voor een luxe gevoel. Deze kerstslinger met kralen ziet er prachtig uit als aanvulling op het decor van de open haard of gedrapeerd rond de boom. Stijl met stukken uit onze…

    € 11,95
  • Kaarsen Ribbed Donker groen
    Kaarsen Ribbed Donker groen

    Haal een gezellige wintersfeer in huis met deze prachtige groene geribbelde kaarsen. Stijl met stukken uit onze nieuwe Velvet luxe collectie. Met diepe tinten, herbruikbare items en fluwelen afwerkingen voegt dit assortiment zeker…

    € 8,50
  • Kaarsen ribbed copper
    Kaarsen ribbed copper

    Breng een gezellige wintersfeer in huis met deze prachtige geribbelde dinerkaarsen, perfect voor een warme gloed of een winters tafellandschap. Elke set bevat 2 x hoge kaarsen in gezellige kopertinten. Kaars past in een houder met…

    € 8,50
  • Witte kerstboomkaars
    Witte kerstboomkaars

    ​Stijl onze kerstboomkaars op uw salontafel voor een prachtig seizoensdisplay. Combineer dit seizoen met extra stukken uit ons White Christmas-assortiment en breng dat wintergevoel in uw interieur. Perfect voor wie droomt van…

    € 11,95
  • Donker groene kerstboom kaars
    Donker groene kerstboom kaars

    Stijl onze kerstboomkaars op uw salontafel of schoorsteenmantel voor een prachtige seizoenspresentatie. Voeg een vleugje luxe toe met onze groene kerstboomkaars. De perfecte decoratie om een ​​vleugje buiten naar binnen te…

    € 11,95
  • Honeycomb kerstboom met tassel
    Honeycomb kerstboom met tassel

    Versier je kerstboom met deze prachtige trendy honingraat kerstversiering met kwastjes.

    Elke verpakking bevat 4 honingraatkerstboomversieringen met kwastjes van 10 cm (H).

    € 8,95
  • Kerststerren
    Kerststerren

    Hang deze papieren kerstboomversieringen in de boom of rond je huis om dat klassieke witte kerstgevoel te creëren.

    Elke verpakking bevat: 5 x hangende kerstboomversieringen met witte ster van 9 cm hoog.

    € 8,95
  • Santa's voetstappen
    Santa's voetstappen

    Beleef dit jaar een extra speciale kerst met je gezin met deze Santa Foot Print-sjabloon! Perfect voor het maken van magische herinneringen op eerste kerstdag. Strooi eenvoudig bloem over het sjabloon om de voetafdrukken van de…

    € 4,95
  • Servetringen gouden varenkrans
    Servetringen gouden varenkrans

    Breng een vleugje luxe op tafel met onze kerstservetringen met gouden bladeren. Stijl met stukken uit onze nieuwe Velvet luxe collectie. Met diepe tinten, herbruikbare items en fluwelen afwerkingen voegt dit assortiment zeker een…

    € 11,95
  • Placemats gouden varenkrans
    Placemats gouden varenkrans

    Breng een vleugje luxe op tafel met onze kerstplacemats met goudkleurig blad. Stijl met stukken uit onze nieuwe Velvet luxe collectie. Met diepe tinten, herbruikbare items en fluwelen afwerkingen voegt dit assortiment zeker een…

    € 23,95
  • Inpakpapier | Nutcracker
    Inpakpapier | Nutcracker

    Betover je cadeau's met het dit prachtige inpakpapier met illustraties van de notenkraker in kerstfsfeer. Het donkerblauwe dessin straalt elegantie uit, terwijl de gouden achterzijde een vleugje luxe toevoegt.

    Maak je cadeau…

    € 1,99
  • Pillow boxes | Hearts
    Pillow boxes | Hearts

    Verras iemand met onze Hearts Fluor Pink pillow boxes. Deze opvallende doosjes combineren fluor roze met prachtige gouden grote harten op een warme cognac achtergrond. Kussendoosjes zijn ideaal voor het verpakken van cadeau's,…

    € 1,50
  • Blokzak | Maat L | Hearts
    Blokzak | Maat L | Hearts

    Je zult dol zijn op onze Block Bottom Bags - Hearts Flamingo Pink/Cognac! Deze felroze hartjes op een cognackleurige ondergrond geven een vrolijke en speelse uitstraling aan je verpakkingen. Voeg een persoonlijk tintje toe aan je…

    € 1,05
  • Sticker | This is for You
    Sticker | This is for You

    Voeg een persoonlijk tintje toe aan je cadeau's met deze prachtige stickers. Elke sticker is voorzien van de tekst "This is for you" in een glanzend goud folie, samen met een hartje.

    € 0,85
  • Lint | Cognac Hearts
    Lint | Cognac Hearts

    Geef je cadeau iets extra's met dit mooie paporlene cadeaulint met een cognac kleur ondergrond en goud folie hartjes.

    € 1,50
  • Lint | Goud
    Lint | Goud

    Geef je cadeau iets extra's met dit mooie gouden paporlene cadeaulint. Het paporlene lint (ook wel paperlook genoemd) past bij heel veel inpakpapier en cadeauzakjes uit de webshop!

    € 1,50
  • Consumentrol | Skeleton Leaves
    Consumentrol | Skeleton Leaves

    Deze print met skeleton leaves laat zien hoe mooi vergankelijkheid kan zijn. De fijne bladstructuur is in deze print niet perfect uitgevoerd, net als je in de natuur tegenkomt. Perfectly imperfect!

    € 3,25
    1 - 20 van 31 resultaten
  • 1
  • 2
© 2020 - 2024 Feest & Confetti | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel